As iz Bogdanovića osvojio Sitno: JOŠKO MANDIĆ NAJBOLJI U POJEDINCU !

Hrpa bodova na Hanu: ANTE MARKULIN, JURE ŽIŽIĆ I IVAN ŽULJEVIĆ NAJBOLJI !
listopad 6, 2019
Jelovica najbolji pojedinac Hrvatske: ŽURI, BILOKAPIĆU I JERIĆU POTRAVLJE !
listopad 13, 2019

Pred značajnim brojem gledatelja se odigrao samački turnir, 64 igrača, u Sitnom. Tamo je Joško Mandić u sklopu finalne utakmice sa 2:0 savladao jako dobrog Miju Jadrića. Prvi set je bio poprilično izvijestan, da bi publika u drugom setu imala priliku gledati pravu balotašku dramu.

Naime, Mandić je iz zraka na zadnjoj crti pogodio balotu protivnika za punat, da bi drugi punat dodao za konačnu pobjedu 16:14.

Nakon pojedinca u Sitnom, Mandića sada čeka priprema za novu sezonu, koja bi opet trebala iznjedriti šest do osam grand slamova u srednjoj Dalmaciji, na kojima će se krojiti ishod utrke za „kralja bakelita 2020“. Upravo tamo bi mogli gledati rezultatski iskorak ovog asa iz Bogdanovića, kada je bakelit u pitanju.