Brnaze 2022 – REZULTATI UŽIVO !

KULTNE SRINJINE KAKVE NISU ODIGRANE 25 GODINA ! Prijave do sutra u 20:00 !
23 srpnja, 2022
Oglasio se najbolji – Pero Ćubela: “AKO DJECA VIDE DA PLAZA I KALE IGRAJU BOĆE… “
27 srpnja, 2022

Brnaze 2022 – REZULTATI UŽIVO !

Turnir u Brnazama koji igračima nudi “povijesne” uvjete možete pratiti uživo na portalu Dalmacija balote. U turniru sudjeluje 75 ekipa, podijeljenjih u 5 grupa. Nakon grupne faze prvih 15 ekipa ide direktno u šesnaestinu finala (najbolje 32 ekipe). Najbolja drugoplasirana ekipa (po bodovima, a onda i puntima) također ide direktno u šesnaestinu finala. Preostalih 14 drugoplasiranih ekipa ulazi u međukolo za šesnaestinu finala (međukolo za u 32 ekipe), zajedno sa 15 trećeplasiranih ekipa i 3 četvrtoplasirane ekipe. Što se tiče samog razigravanja drugoplasiranih, trećeplasiranih i tri četvrtoplasirane ekipe, četvrtoplasirani će sigurno razigravati sa drugoplasiranim. U grupnoj fazi se igraju dvije partije do 16 punata. Dakle, treća partija se ne igra, nego ekipe za poredak u skupini dobivaju po jedan bod. Ekipa za pobjedu u utakmici dobiva dva boda. U slučaju da se utakmica ne odigra, ekipa koja nije došla na utakmicu istu gubi rezultatom 5:0, 5:0.

GRUPA 1

  1. Patrik …………… 6 (6-2)
  2. Rico ……………… 6 (6-2)
  3. Vuk ………………. 4 (4-4)
  4. Bumbar ………… 2 (2-6)
  5. Veđo …………….. 2(2-6)

GRUPA 2

  1. Migi …………………. 8 (8-0)
  2. Ćile / Salona …….. 4 (4-4)
  3. Dolina Mira ………. 4 (4-4)
  4. Ozleđeni ………….. 4 (4-4)
  5. Pićun / Dama …… 0 (0-8)

GRUPA 3

  1. X bar ……………………… 6 (6-2)
  2. Pitur ………………………. 5 (5-3)
  3. Pucki …………………….. 4 (4-4)
  4. Torcida Kremenovo … 3 (3-5)
  5. Runje i prijatelji ……….. 2 (2-6)

GRUPA 4

  1. Studenac ……………………. 7 (7-1)
  2. Katuni ………………………… 6 (6-2)
  3. Lester …………………………. 5 (5-3)
  4. Braća Varkas ………………. 2 (2-6)
  5. Nića ……………………………. 0 (0-8)

GRUPA 5

  1. Riple …………………….. 8 (8-0)
  2. Konoba Lola …………. 5 (5-3)
  3. Folk ……………………… 4 (4-4)
  4. Šušnjarići ……………… 2 (2-6)
  5. Mili ………………………. 1 (1-7)

GRUPA 6

  1. Mala Kavana …………….. 7 (7-1)
  2. Jole ………………………….. 6 (6-2)
  3. Jale ………………………….. 4 (4-4)
  4. Đota ………………………… 2 (2-6)
  5. Konoba Niko …………….. 1 (1-7)

GRUPA 7

  1. Copa ………………………. 7 (7-1)
  2. Bulin ………………………. 5 (5-3)
  3. Braco ……………………… 3 (3-5)
  4. Pržina …………………….. 3 (3-5)
  5. Peruća 93 ……………….. 2 (2-6)

GRUPA 8

  1. Suvi ………………………… 8 (8-0)
  2. Gren ……………………….. 6 (6-2)
  3. Pršut Vrdoljak ………….. 4 (4-4)
  4. Diskont Toni ……………. 1 (1-7)
  5. Bibe ……………………….. 1 (1-7)

GRUPA 9

  1. Žimi ………………………………… 7 (7-1)
  2. Ukg …………………………………. 7 (7-1)
  3. Argentina ………………………… 4 (4-4)
  4. Pršut Delikates ………………… 2 (2-6)
  5. Mosor …………………………….. 0 (0-8)

GRUPA 10

  1. Ikop …………………………… 8 (8-0)
  2. Mišel …………………………. 5 (5-3)
  3. Mrkan ……………………….. 3 (3-5)
  4. CC – lom …………………….. 2 (2-6)
  5. Lignum ……………………… 2 (2-6)

GRUPA 11

  1. Žure …………………………. 8 (8-0)
  2. Mendula ……………………. 6 (6-2)
  3. Kod Šege ………………….. 4 (4-4)
  4. R. B. Split ………………….. 2 (2-6)
  5. Grabovci …………………… 0 (0-8)

GRUPA 12

  1. Juka …………………………. 7 (7:1)
  2. 104 dalmatinca …………. 5 (5-3)
  3. Dovita ……………………….. 5 (5-3)
  4. Miletin ………………………. 2 (2-6)
  5. Australac …………………… 1 (1-7)

GRUPA 13

  1. Sisa ……………………. 6 (6-2)
  2. Peterson …………….. 6 (6-2)
  3. Bejo ……………………. 4 (4-4)
  4. Kofra ………………….. 3 (3-5)
  5. Radenska ……………. 1 (1-7)

GRUPA 14

  1. Jope …………………… 6 (6-0)
  2. Festina ……………….. 6 (6-2)
  3. Rođaci ………………… 3 (3-5)
  4. Ferata …………………. 3 (3-5)
  5. Prijatelji ………………. 0 (0-6)

GRUPA 15

  1. Mrma ………………… 7 (7-1)
  2. BM ……………………. 5 (5-3)
  3. Wurth ………………… 4 (4-4)
  4. Barač ………………… 2 (2-6)
  5. Tri bunara ………….. 2 (2-6)

DOSADAŠNJI REZULTATI :

GRUPA 2: Migi – Dolina mira 16:9 / 16:2 (2:0)

GRUPA 2: Pićun / Dama – Ćile 5:16 / 10:16 (0:2)

GRUPA 14: Ferata – Jope 5:16 / 6:16 (0:2)

GRUPA 14: Festina – Prijatelji 16:12 / 16:11 (2:0)

GRUPA 1: Veđo – Vuk 8:16 / 16:15 (1:1)

GRUPA 6: Konoba Niko – Mala kavana 3:16 / 3:16 (0:2)

GRUPA 6: Jole – Jale 14:16 / 16:6 (1:1)

GRUPA 5: Folk – Konoba Lola 16:14 / 3:16 (1:1)

GRUPA 13: Kofra – Bejo 3:16 / 16:10 (1:1)

GRUPA 13: Peterson – Radenska 16:13 / 16:2 (2:0)

GRUPA 4: Braća Varkas – Lester 9:16 / 6:16 (0:2)

GRUPA 4: Nića – Katuni 2:16 / 1:16 (0:2)

GRUPA 3: Pucki – Torcida Kremenovo 13:16 / 16:6 (1:1)

GRUPA 3: Pitur – X bar 7:16 / 13:16 (0:2)

GRUPA 7: Copa – Peruća 93 16:6 / 16:3 (2:0)

GRUPA 7: Bulin – Braco 16:14 / 16:12 (2:0)

GRUPA 8: Bibe – Diskont Toni 1:16 / 16:4 (1:1)

GRUPA 8: Gren – Suvi 13:16 / 0:16 (0:2)

GRUPA 1: Rico – Patrik 9:16 / 16:10 (1:1)

GRUPA 5: Mili – Šušnjarići 16:13 / 15:16 (1:1)

GRUPA 9: Pršut Delikates – Žimi 4:16 / 6:16 (0:2)

GRUPA 9: Ukg – Mosor 16:9 / 16:12 (2:0)

GRUPA 10: Mrkan – Lignum 15:16 / 16:13 (1:1)

Grupa 10: Mišel – Ikop 7:16 / 9:16 (0:2)

Grupa 11: Žure – Grabovci 16:3 / 16:1 (2:0)

Grupa 11: Kod Šege – R. B. Split 16:7 / 16:6 (2:0)

Grupa 12: Juka – Miletin 16:10 / 16:4 (2:0)

Grupa 12: Dovita – 104 dalmatinca 10:16 / 8:16 (0:2)

Grupa 15: Wurth – BM 6:16 / 4:16 (0:2)

Grupa 15: Mrma – Tri bunara 16:0 / 16:14 (2:0)

Grupa 14: Ferata – Festina 11:16 / 10:16 (0:2)

Grupa 14: Rođaci – Prijatelji 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 1: Rico – Veđo 16:13 /16:5 (2:0)

Grupa 1: Patrik – Bumbar 16:13 / 16:8 (2:0)

Grupa 2: Migi – Pićun/Dama 16:10 / 16:2 (2:0)

Grupa 2: Dolina mira – Ozleđeni 16:13 / 16:1 (2:0)

Grupa 5: Konoba Lola – Riple 7:16 / 13:16 (0:2)

Grupa 5: Folk – Mili 16:6 / 16:14 (2:0)

Grupa 13: Kofra – Peterson 5:16 / 3:16 (0:2)

Grupa 13: Bejo – Sisa 7:16 / 16:11 (1:1)

Grupa 6: Konoba Niko – Jole 2:16 /5:16 (0:2)

Grupa 6: Mala kavana – Đota 16:5 / 16:3 (2:0)

Grupa 3: Torcida Kremenovo – Runje i prijatelji 13:16 / 16:2 (1:1)

Grupa 4: Braća Varkas – Nića 16:6 / 16:15 (2:0)

Grupa 4: Lester – Studenac 3:16 / 6:16 (0:2)

Grupa 7: Bulin – Copa 1:16 / 1:16 (0:2)

Grupa 7: Braco – Pržina 16:7 / 16:8 (2:0)

Grupa 8: Bibe – Gren 8:16 / 9:16 (0:2)

Grupa 8: Diskont Toni – Pršut Vrdoljak 9:16 /9:16 (0:2)

Grupa 9: Pršut Delikates – Ukg 8:16 / 11:16 (0:2)

Grupa 9: Žimi – Argentina 16:3 / 16:9 (2:0)

Grupa 10: Mrkan – Mišel 13:16 / 7:16 (0:2)

Grupa 10: Lignum – CC-lom 5:16 / 12:16 (0:2)

Grupa 11: Žure – Kod Šege 16:6 / 16:5 (2:0)

Grupa 11: Grabovci – Mendula 4:16 / 6:16 (0:2)

Grupa 12: Miletin – Australac 16:13 / 16:3 (2:0)

Grupa 15: BM – Barač 11:16 / 16:6 (1:1)

Grupa 3: Pucki – Pitur 2:16 / 10:16 (0:2)

Grupa 2: Migi – Ozleđeni 16:5 / 16:10 (2:0)

Grupa 2: Dolina mira – Ćile/Salona 10:16 / 6:16 (0:2)

Grupa 14: Festina – Jope 6:16 / 14:16 (0:2)

Grupa 5: Konoba Lola – Šušnjarići 16:7 /16:12 (2:0)

Grupa 8: Bibe – Pršut Vrdoljak 14:16 / 14:16 (0:2)

Grupa 13: Kofra – Sisa 15:16 / 16:15 (1:1)

Grupa 13: Bejo – Radenska 16:11 / 16:0 (2:0)

Grupa 1: Rico – Bumbar 16:0 / 16:5 (2:0)

Grupa 1: Patrik – Vuk 16:9 / 16:2 (2:0)

Grupa 6: Konoba Niko – Đota 16:12 / 15:16 (1:1)

Grupa 6: Mala Kavana – Jale 16:6 / 16:2 (2:0)

Grupa 3: Pucki – Runje i prijatelji 16:4 / 16:4 (2:0)

Grupa 4: Braća Varkas – Studenac 7:16 / 13:16 (0:2)

Grupa 7: Braco – Peruća 93 6:16 / 14:16 (0:2)

Grupa 8: Diskont Toni – Suvi 9:16 / 0:16 (0:2)

Grupa 15: Wurth – Mrma 13:16 / 4:16 (0:2)

Grupa 3: Torcida Kremenovo – Xbar 10:16 / 5:16 (0:2)

Grupa 5: Folk – Riple 10:16 / 3:16 (0:2)

Grupa 9: Pršut Delikates – Argentina 5:16 / 15:16 (0:2)

Grupa 10: Mrkan – CC – lom 16:4 / 16:3 (2:0)

Grpa 10: Lignum – Ikop 6:16 / 10:16 (0:2)

Grupa 11: Žure – Mendula 16:7 / 16:4 (2:0)

Grupa 11: Grabovci – R. B. Split 3:16 / 15:16 (0:2)

Grupa 12: Juka – Australac 16:6 / 16:0 (2:0)

Grupa 12: Miletin – 104 dalmatinca 7:16 / 13:16 (0:2)

Grupa 4: Lester – Katuni 6:16 / 16:7 (1:1)

Grupa 14: Rođaci – Jope 11:16 / 9:16 (0:2)

Grupa 15: Wurth – Barač 16:7 / 16:4 (2:0)

Grupa 1: Veđo – Bumbar 11:16 / 5:16 (0:2)

Grupa 2: Migi – Ćile/Salona 16:1 / 16:9 (2:0)

Grupa 7: Bulin – Pržina 16:10 / 9:16 (1:1)

Grupa 9: Žimi – Mosor 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 5: Folk – Šušnjarići 11:16 / 16:5 (1:1)

Grupa 5: Mili – Riple 10:16 / 4:16 (0:2)

Grupa 13: Kofra – Radenska 16:7 / 8:16 (1:1)

Grupa 13: Peterson – Sisa 15:16 / 12:16 (0:2)

Grupa 1: Rico – Vuk 11:16 / 16:13 (1:1)

Grupa 3: Pucki – Xbar 16:15 / 9:16 (1:1)

Grupa 3: Pitur – Runje i prijatelji 16:9 / 16:6 (2:0)

Grupa 4: Braća Varkas – Katuni 0:16 / 5:16 (0:2)

Grupa 15: BM – Tri Bunara 10:16 / 16:2 (1:1)

Grupa 7: Copa – Pržina 16:3 / 16:2 (2:0)

Grupa 8: Bibe – Suvi 9:16 / 10:16 (0:2)

Grupa 8: Gren – Pršut Vrdoljak 16:8 / 16:11 (2:0)

Grupa 12: Juka – Dovita 16:11 / 10:16 (1:1)

Grupa 6: Konoba Niko – Jale 0:16 / 5:16 (0:2)

Grupa 6: Jole – Đota 16:5 / 16:0 (2:0)

Grupa 7: Bulin – Peruća 93 16:13 / 16/9 (2:0)

Grupa 9: Pršut Delikates – Mosor 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 9: Ukg – Argentina 16:9 / 16:2 (2:0)

Grupa 14: Ferata – Rođaci 16:13 / 13:16 (1:1)

Grupa 10: Mrkan – Ikop 9:16 / 8:16 (0:2)

Grupa 10: Mišel – CC-lom 16:4 / 16:4 (2:0)

Grupa 11: Kod Šege – Mendula 8:16 / 11:16 (0:2)

Grupa 12: Juka – 104 dalmatinca 16:12 / 16:4 (2:0)

Grupa 12: Dovita – Australac 16:11 / 16:15 (2:0)

Grupa 15: Wurth – Tri bunara 16:4 / 16:12 (2:0)

Mrma – Barač 16:6 / 16:4 (2:0)

Grupa 2: Pićun / Dama – Ozleđeni 3:16 / 14:16 (0:2)

Grupa 4: Nića – Studenac 3:16 / 2:16 (0:2)

Grupa 11: Žure – R. B. Split 16:1 / 16:0 (2:0)

Grupa 14: Ferata – Prijatelji 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 13: Sisa – Radenska 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 6: Mala kavana – Jole 8:16 / 16:11 (1:1)

Grupa 1: Patrik – Veđo 4:16 / 16:8 (1:1)

Grupa 2: Dolina mira – Pićun/Dama 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 2: Ozleđeni – Ćile/Salona 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 8: Diskont Toni – Gren 0:5 / 0:5 (0:2)

Grupa 4: Lester – Nića 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 9: Argentina – Mosor 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 15: Barać – Tri bunara 16:14 / 15:16 (1:1)

Grupa 1: Bumbar – Vuk 15:16 / 3:16 (0:2)

Grupa 5: Riple – Šušnjarići 16:8 / 16:14 (2:0)

Grupa 3: Torcida Kremenovo – Pitur 11:16 / 16:4 (1:1)

Grupa 3: Runje i prijatelji – X bar 10:16 / 16:4 (1:1)

Grupa 6: Đota – Jale 16:7 / 11:16 (1:1)

Grupa 13: Bejo – Peterson 11:16 / 8:16 (0:2)

Grupa 5: Konoba Lola – Mili 16:7 / 16:14 (2:0)

Grupa 7: Pržina – Peruća 93 16:14 / 16:15 (2:0)

Grupa 8: Pršut Vrdoljak – Suvi 0:5 / 0:5 (0:2)

Grupa 14: Festina – Rođaci 16:6 / 16:0 (2:0)

Grupa 10: CC-lom – Ikop 0:5 / 0:5 (0:2)

Grupa 4: Studenac – Katuni 16:5 / 6:16 (1:1)

Grupa 9: Žimi – Ugk 16:2 / 1:16 (1:1)

Grupa 10: Lignum – Mišel 10:16 / 16:12 (1:1)

Grupa 11: Grabovci – Kod Šege 0:5 / 0:5 (0:2)

Grupa 11: Mendula – R. B. Split 5:0 / 5:0 (2:0)

Grupa 12: Australac – 104 dalmatinca 16:15 / 5:16 (1:1)

Grupa 7: Braco – Copa 8:16 / 16:8 (1:1)

Grupa 12: Miletin – Dovita 11:16 / 6:16 (0:2)

Grupa 15: BM – Mrma 1:16 / 16:2 (1:1)

PRVACI GRUPA – Plasirani direktno u šesnaestinu finala

  1. Patrik
  2. Migi
  3. X Bar
  4. Studenac
  5. Riple
  6. Mala kavana
  7. Copa
  8. Suvi
  9. Ukg
  10. Ikop
  11. Žure
  12. Juka
  13. Sisa
  14. Jope
  15. Mrma
  16. Žimi

PRETKOLO:

Ćile/Salona – Kod Šege

Bejo – Argentina

Pitur – Vuk

104 dalmatinca – Pucki

Bulin – Torcida Kremenovo

Katuni – Mrkan

Konoba Lola – Rođaci

Jole – Ozleđeni

Lester – Jale

Gren – Dolina mira

Mišel – Pršut Vrdoljak

BM – Dovita

Peterson – Folk

Festina – Braco

Rico – Ferata

Mendula – Wurth

Bulin – Torcida 16:11 / 16:4 (2:0)

Jale – Lester 16:10 / 16:10 (2:0)

Ćile – Kod Šege 15:16 / 0:16 (0:2)

Festina – Braco 3:16 / 12:16 (0:2)

Jole – Ozleđeni 16:0 / 7:16 / 13:16 (1:2)

Bejo – Argentina 16:8 / 16:4 (2:0)

Gren – Dolina mira 16:12 / 16:9 (2:0)

104 Dalmatinca – Pucki 10:16 / 14:16 (0:2)

Peterson – Folk 16:10 / 16:5 (2:0)

BM – Dovita 9:16 / 16:9 / 11:16 (1:2)

Pitur – Vuk 8:16 / 16:7 / 1:16 (1:2)

Katuni – Mrkan 16:8 / 16:4 (2:0)

Rico – Ferata 16:5 / 10:16 / 16:3 (2:1)

Konoba Lola – Rođaci 16:8 / 10:16 / 16:9 (2:1)

Mišel – Pršut Vrdoljak 5:0 / 5:0 (2:0)

Mendula – Wurth

16-ina finala:

Copa – Gren

Ikop – Bejo

Sisa (Fantazija) – Ozleđeni

Žure – Kod Šege

Jope – Konoba Lola

Patrik – Jale

Riple – Dovita

Ukg – Braco

Suvi – Vuk

Studenac – Pucki

Xbar – Rico

Mala kavana – Bulin

Migi – Mendula/Wurth

Mrma – Peterson

Žimi – Mišel

Juka – Katuni

Žimi – Mišel 16:9 / 16:9 (2:0)

Mala kavana – Bulin 6:16 / 16:6 / 16:1 (2:1)

Zaostala: Mendula – Wurth 4:16/ 8:16 (0:2)

Suvi – Vuk 7:16 / 16:3 / 16:7 (1:2)

Žure – Kod Šege 5:0 / 5:0 (2:0)

Fantazija – Ozleđeni 16:14 / 16:9 (2:0)

Copa – Gren 14:16 / 16:8 / 11:16 (1:2)

Ikop – Bejo 16:15 / 16:8 (2:0)

Patrik – Jale 16:9 / 16:7 (2:0)

Mrma – Peterson 10:16 / 12:16 (0:2)

Studenac – Pucki 16:12 / 16:4 (2:0)

Xbar – Rico 10:16 / 0:16 (0:2)

Migi – Wurth 16:12 / 16:4 (2:0)

Jope – Konoba Lola 15:16 / 9:16 (0:2)

Riple – Dovita 16:3 / 16:12 (2:0)

Juka – Katuni 9:16 / 16:7 / 16:10 (2:1)

Ukg – Braco 8:16 / 15:16 (0:2)

Osmina finala:

Žure – Riple

Juka – Fantazija

Gren – Suvi

Ikop – Studenac

Konoba Lola – Braco

Žimi – Mala kavana

Peterson – Patrik

Rico – Migi

Rezultati:

Juka – Fantazija 16:8 / 16:14 (2:0)

Peterson – Patrik 16:10 / 16:13 (2:0)

Konoba Lola – Braco 16:9 / 16:6 (2:0)

Ikop – Studenac 16:14 / 16:5 (2:0)

Žure – Riple 16:10 / 15:16 / 16:9 (2:1)

Gren – Suvi 10:16 / 0:16 (0:2)

Žimi – Mala kavana 4:16 / 16:15 / 16:4 (2:1)

Rico – Migi 16:11 / 6:16 / 12:16 (1:2)

ČETVRTFINALE:

Ikop – Peterson

Žimi – Juka

Suvi – Žure

Migi (Admiral) – Konoba Lola

Ikop – Peterson 8:16 / 14:16 (0:2)

Žimi – Juka 3:16 / 10:16 (0:2)

Comments are closed.