RASPORED ODIGRAVANJA – RAFFA SPLIT OPEN 2020: Rezultati uživo !

Josip Glavinović i Goran Bulić ušli u Raffa Split Open 2020 ! PAŠKO MATAS – ANTE JURJEVIĆ REMI !
16 studenoga, 2020
IVAN ŽULJEVIĆ DEBITIRAO – JURE ŽIŽIĆ DANAS UPISUJE PRVI NASTUP: Josip Tiganj dobitak !
17 studenoga, 2020

RASPORED ODIGRAVANJA – RAFFA SPLIT OPEN 2020: Rezultati uživo !

Kulturološki značajan grb Poljica zajedno sa zastavom Republike Hrvatske te zastavama HBS-a i SDŽ

Termine odigravanja i rezultate prvog povijesnog otvorenog raffa turnira u Hrvatskoj – “Split Open 2020” možete pogledati na poveznici:

REZULTATI PO GRUPAMA DETALJNO – https://challonge.com/Raffa2020 ! (Ažurira – J.Bulić)

Ili sve rezultate ispratite u ovom tekstu – vidi ispod:

Četvrtak 12.11.2020

Pere Tijardović/Branko Ćubela/Marinko Jurišin – Ivan Mornar/Ivica Franić 0:12 4:12

Petak 13.11.2020

Zvone Čotić/Ivan Aljinović – Mladen Šimac/Joško Palinić/Luka Boban 12:9 7:12

Subota 14.11.2020

Tomo Jerković/Ana Juginović – Svemir Drlić/Frane Drlić 12:4 12:6

Nedjelja 15.11.2020

Tonći Jurjević/Domenik Šušnjara – Paško Matas/Josip Glavinović/Goran Bulić 12:5 4:12

Lovre Nasić/Josip Tiganj – Tomo Jerković/Ana Juginović 12:3 11:12

Ponedjeljak 16.11.2020

Siniša Stipić/Paola Stipić – Božo Vladušić/Ivan Čorić 12:9 8:12

Duje Pirić/Ivan Žuljević – Mladen Šimac/Joško Palinić/Luka Boban 12:5 3:12

Utorak 17.11.2020

Petar Vučković/Dušan Dotur – Mate Pavešković/Duje Pavešković 12:7 9:12

Zoran Nasić/Sveto Đipalo – Jure Žižić/Nino Mrša 11:12 4:12

Pere Tijardović/Branko Ćubela/Marinko Jurišin – Josip Bulić/Luka Goreta/Roko Velić 2:12 1:12

Srijeda 18.11.2020

Siniša Stipić/Paola Stipić – Svemir Drlić/Frane Drlić 6:12 12:0

Zvone Čotić/Ivan Aljinović – Jure Bartulić/Toni Bašić 12:2 3:12

Četvrtak 19.11.2020

Luka Brčić/Perkušić/Slipčević – Tonći Jurjević/Domenik Šušnjara 2:12 4:12

Ivan Mornar/Ivan Franić – Jure Žižić/Nino Mrša 12:1 12:7

Petak 20.11.2020

Andrija Blajić/Antonio Gaurina – Zvone Čotić/Ivan Aljinović 12:8 10:12

Jure Bartulić/Toni Bašić – Andrija Blajić/Antonio Gaurina 12:7 3:12

Subota 21.11.2020

Petar Vučković/Dušan Dotur – Paško Matas/Josip Glavinović/Goran Bulić 12:1 12:11

Ponedjeljak 23.11.2020

Mladen Šimac/Joško Palinić/Luka Boban – Jure Bartulić/Toni Bašić 4:12 9:12

Utorak 24.11.2020

Josip Bulić/Luka Goreta/Roko Velić – Jure Žižić/Nino Mrša 10:12 8:12

Zoran Nasić/Sveto Đipalo – Ivan Mornar/Ivan Franić 3:12 4:12

Lovre Nasić/Josip Tiganj – Siniša Stipić/Paola Stipić 3:12 6:12

Srijeda 25.11.2020

Luka Brčić/Pero Perkušić/Josip Slipčević – Petar Vučković/Dušan Dotur 5:12 9:12

Četvrtak 26.11.2020

Pere Tijardović/Branko Ćubela/Marinko Jurišin – Jure Žižić/Nino Mrša 12:8 0:12

ODLUKOM ORGANIZACIJSKOG ODBORA NATJECANJA, UTAMICE OD PETKA 27.11.2020 I IZA TOG PETKA SE NEĆE IGRATI, A NAJRANIJE DO 7.1.2021. DAKLE, TURNIR SE ODGAĐA DO “IZA TRI KRALJA”.

Petak 27.11.2020

18:30 Josip Bulić/Luka Goreta/Roko Velić – Zoran Nasić/Sveto Đipalo – ODGOĐENO

Subota 28.11.2020

18:30 Tomo Jerković/Ana Juginović – Siniša Stipić/Paola Stipić – ODGOĐENO

Nedjelja 29.11.2020

17:00 Duje Pirić/Ivan Žuljević – Jure Bartulić/Toni Bašić – ODGOĐENO

18:30 Lovre Nasić/Josip Tiganj – Svemir Drlić/Frane Drlić – ODGOĐENO

20:00 Duje Pirić/Ivan Žuljević – Antonio Gaurina/Andrija Blajić – ODGOĐENO

Ponedjeljak 30.11.2020

17:00 Paško Matas/Josip Glavinović/Goran Bulić – Mate Pavešković/Duje Pavešković – ODGOĐENO

18:30 Lovre Nasić/Josip Tiganj – Božo Vladušić/Ivan Čorić – ODGOĐENO

20:00 Božo Vladušić/Ivan Čorić – Tomo Jerković/Ana Juginović – ODGOĐENO

Utorak 1.12.2020

17:00 Josip Bulić/Luka Goreta/Roko Velić – Ivan Mornar/Ivan Franić – ODGOĐENO

18:30 Duje Pirić/Ivan Žuljević – Zvone Čotić/Ivan Aljinović – ODGOĐENO

20:00 Ante Jurjević/Domenik Šušnjara – Mate Pavešković/Duje Pavešković – ODGOĐENO

Srijeda 2.12.2020

17:00 Luka Brčić/Pero Perkušić/Josip Slipčević – Paško Matas/Josip Glavinović/Goran Bulić – ODGOĐENO

18:30 Vlade Galić – Mladen Šimac/Joško Palinić/Luka Boban – ODGOĐENO

20:00 Mate Pavešković/Duje Pavešković – Luka Brčić/Pero Perkušić/Josip Slipčević – ODGOĐENO

Četvrtak 3.12.2020

17:00 Petar Vučković/Dušan Dotur – Tonći Jurjević/Domenik Šušnjara – ODGOĐENO

18:30 Zoran Nasić/Sveto Đipalo – Pere Tijardović/Branko Ćubela/Marinko Jurišin – ODGOĐENO

20:00 Božo Vladušić/Ivan Čorić – Svemir Drlić/Frane Drlić – ODGOĐENO

. . .

Poredak – GRUPA A

  1. Jure Bartulić/Toni Bašić 4 bod. – 2 ut. (3 – 1 u partijama)

2. Zvone Čotić/Ivan Aljinović 3 bod. – 3 ut. (3 – 3 u partijama)

3. Mladen Šimac/Joško Palinić/Luka Boban 2 bod. – 3 ut. (2 – 4 u partijama)

4. Duje Pirić/Ivan Žuljević 1 bod. – 1 ut. (1 – 1 u partijama)

5. Antonio Gaurina/Andrija Blajić 1 bod. – 1 ut. (1 – 1 u partijama)

Poredak – GRUPA B

  1. Petar Vučković/Dušan Dotur 7 bod. – 3 ut. (5 – 1 u partijama)

2. Tonći Jurjević/Domenik Šušnjara 4 bod. – 2 ut. (3 – 1 u partijama)

3. Mate Pavešković/Duje Pavešković 1 bod. – 1 ut. (1 – 1 u partijama)

4. Paško Matas/Josip Glavinović/Goran Bulić 1 bod. – 2 ut. (1 – 3 u partijama)

5. Luka Brčić/Perkušić/Slipčević 0 bod. 2 ut. (0 – 4 u partijama)

Poredak – GRUPA C

  1. Ivan Mornar/Ivan Franić 9 bod. – 3 ut. (6 – 0 u partijama)

2. Jure Žižić/Nino Mrša 7 bod. – 4 ut. (5 – 3 u partijama)

3. Josip Bulić/Roko Velić/Luka Goreta 3 bod. – 2 ut. (2 – 2 u partijama)

4. Zoran Nasić/Sveto Đipalo 0 bod. – 2 ut. (0 – 4 u partijama)

5. Pere Tijardović/Branko Ćubela/Marinko Jurišin 1 bod. – 3 ut. (1 – 5 u partijama)

Poredak – GRUPA D

  1. Siniša Stipić/Paola Stipić 5 bod. – 3 ut. (4 – 2 u partijama)

2. Tomo Jerković/Ana Juginović 4 bod. – 2 ut. (3 – 1 u partijama)

3. Lovre Nasić/Josip Tiganj 1 bod. – 2 ut. (1 – 3 u partijama)

4. Božo Vladušić/Ivan Čorić 1 bod. – 1 ut. (1 – 1 u partijama)

5. Svemir Drlić/Frane Drlić 1 bod. – 2 ut. (1 – 3 u partijama)

. . .

Moguća je izmjena termina odigravanja utakmica isključivo u dogovoru sa voditeljem nadmetanja – Svemo 091/336-8006.

Raspored odigravanja završnice (na dva dobivena seta, osim finalne utakmice):

Tokom petka 4.12.2020, subote 5.12.2020, nedjelje 6.12.2020 i ponedjeljka 7.12.2020 će biti odigrano: A2-B3, B2-A3, C2-D3 i D2-C3.

Tokom utorka 8.12.2020, srijede 9.12.2020, četvrtka 10.12.2020 i petka 11.12.2020 će biti odigrano ČETVRTFINALE i to: A1-C2/D3, B1-D2/C3, C1-A2/B3 i D1-B2/C3.

Tokom subote 12.12.2020, nedjelje 13.12.2020 i ponedjeljka 14.12.2020 će biti odigrana dva POLUFINALA (ovisno o obvezama boćara su predviđena tri dana) i to: A1/C2/D3 protiv D1/B2/C3 te B1/D2/C3 protiv C1/A2/B3.

FINALE ĆE SE ODIGRATI U UTORAK 15.12.2020 SA POČETKOM U 18:00 SATI I NA TRI DOBIVENA SETA DO 12 PUNATA.

Fizičke osobe koje su prijavile ekipu ne moraju sami sudjelovati u nadmetanju s tim da za tu ekipu ekipu (koja je upravo u tom dijelu ždrijeba i na tom mjestu ili broju po Bergerovim tablicama) ne mogu igrati dva igrača sa raffa ligaškim iskustvom.

U slučaju jednakog broja bodova u grupnoj fazi natjecanja, kriteriji za poredak ekipa su:

  1. Međusobni omjer partija dvije ili više ekipa sa jednakim brojem bodova.
  2. Međusobni omjer punata dvije ili više ekipa sa jednakim brojem bodova.
  3. Ukupni omjer partija računajući sve odigrane utakmice u grupi.
  4. Ukupni omjer punata računajući sve odigrane utakmice u grupi.

Svaka ekipa unutar jednog meča može izvršiti najviše jednu izmjenu igrača po setu, a do najviše ukupno dvije izmjene igrača po utakmici. Isto pravilo vrijedi i za doigravanje te za finalnu utakmicu. Zamjena igrača koja se izvrši pri rezultatu 0:0 u puntima u bilo kojem od setova se smatra zamjenom igrača u tom setu, te do završetka istog ekipa ne može vršiti izmjenu igrača.

Comments are closed.