Diljem Dalmacije: JURE JUKA RADMAN NAJJAČI KADA JE NAJPOTREBNIJE

Diljem Dalmacije: TIGAR I TONĆI DRAGIČEVIĆ ODUŠEVILI KOPRIVNO
Krenilo ga: MATE KESIĆ OSVOJIO GREBEN, DANAS U FINALU JESENICA
10 lipnja, 2016

Jure Radman Bože Prcela

Jure Juka Radman u društvu Bože Prcele, čovjeka koji ga je opjevao

Na Kacunaru se sinoć odigravao pravi „doubleheader“. Nakon pravog sportskog „pomora“ ljubitelja publike, Zdrave Lijić i njegovi momci bili su pretposljednja nada brojnih navijača. Imali su sve. Prvi set, veliko vodstvo (13:5) u drugom setu. Ipak, Igor Žuljević i Jure Juka Radman sve su to izvukli. Od potpuno pouzdanog izvora sa Kacunara (velikog igrača i pratitelja balota), stiže nam informacija da je Radman reštanim balotama prelomio utakmicu. Pogotovo onom na 14:13 u drugom setu. Još se jednom potvrdilo da je Juka najjači onda kada je najpotrebnije.

Lukša Bratim i Hrvoje Milavić do pobjede:

Na drugom igralištu susreli su se dva Bilandžića, Ćibo i Ante, protiv vatrenog pucača Lukše Bratima i superpreciznog valjača Hrvoja Milavića. Momci iz Dicma pošteno su namučili favorita. Nakon dva seta rezultat je bio izjednačen. Ipak treći set je prilično uvjerljivo pripao zvijezdama.

Nakon ovih dvoboja jedina nada Kacunara ostaje Veljo Maretić koji će naklonost brojne publike pokušati pretvoriti u titulu.