Bari izvukao 0:16: TONĆI JERIĆ U NOVU GODINU ULAZI U STAROJ FORMI

Branko Ugrin neumoljiv: MLADOST SA NAKLICA BEZ VEĆIH PROBLEMA
3 siječnja, 2017

tonci-jeric-marko-cavlina

Tonći Jerić i Marko Čavlina

U sklopu zanimljivog turnira u Jesenicama odigrale su se dvije utakmice. U onoj samačkog turnira fantastični Tonći Jerić je rezultatom 2:0 pobijedio mladu nadu Marka Čavlinu. Čavlina je imao bučnu podršku navijača iz Žrnovnice, koja mu ipak nije bila dovoljna za pobjedu. Jerić je ovom pobjedom samo produžio odličnu formu sa finiša prošle sezone.

Nakon njih u teren je ušla favorizirana ekipa koju predvodi Tihomir Bari Barać u sklopu turnira parova i umalo se „propisno obrukala“. Naime, popularni Bari je izgubio 0:16 prvi set protiv ekipe koju predvodi Boškan Ribičić sa Prpuše. Ipak, prekaljeni sinjski as nije se dao omesti, „zbio je redove“ i nikad jači krenuo u preokret, kojeg je na kraju i ostvario. Bari je stigao do 16:11; 16:8 pobjeda u preostala dva seta i pokazao da je gotovo tek onda kada je zaista gotovo.