Jozo Biočić i Botica na tronu: BAŠIĆU, BARABANU I TERZIĆU PREOKRET DANA

Uspješna poznata braća iz Sitnog Gornjeg: NEVEN GRUICA FRFA I DADO GRUICA
Sinjani dominantni na Gripama: UPOZNAJMO CURE – MARTINA, SANDRA I ANTONIJA
18 prosinca, 2016

marijan-botica-jozo-biocic-2

Marijan Botica i Jozo Biočić

Turnir u Rudinama je završen. U sklopu polufinala ispao je Denis Ramljak što znači da je novi kralj bakelita već poznat i teoretski. Njegovo ime je Hrvoje Milavić, a svojevrsna „inauguracija“ ili „primopredaja prijelaznog pehara za kralja bakelita“ nas očekuje u danima pred nama.

U finalnoj utakmici na tron su se popeli Marijan Botica i Jozo Biočić koji su 2:1 rezultatom savladali domaću ekipu. Nakon uvjerljiva prva dva seta 16:6 i 7:16, rezultat je bio 1:1. Treći set je pružio nešto više neizvijesnosti i 16:11 konačan rezultat.

Terzić još uvijek u šampionskoj formi:

Nakon titule u Turjacima i „skalpa“ za pamćenje u Jesenicama, Jozo Terzić Skikalo nastavlja sa odličnim izvedbama. U Bastu je u sklopu turnira trojki zajedno sa Tomislavom Bašićem Đombom i Franom Barabanom slavio protiv „Vinarije Pilač“ rezultatom 2:1. Đomba i njegovi momci stigli su do 9:3 prednosti u trećem setu. Vinarija Pilač okreće stvari na 9:13 i naizgled stiže do pobjede. Tada fantastični Terzić pogađa dvije jako zahtjevne balote za preokret i pobjedu.