Pogodio bulina za 5 punata i pobjedu: FENOMENANI ŠUTER ŠPIRO GRUICA

John produžuje boravak?! VIĐEN U PREGOVORIMA SA LEGENDARNIM ZDRAVKOM KATUŠIĆEM ŠVABOM
13 rujna, 2016
Miljenici publike obranili domaći teren: BOŽE BEKAN, JOCA I ČANA DALJE NA MASTERSU
14 rujna, 2016

ante-mihanovic-strija-spiro-gruica-2

Ante Mihanović i Špiro Gruica

Osim šta se Mate Kesić sprema za zalet kako bi na „Rankingu“ prestigao neke od „najljućih“ rivala, Kacunar kojem je on „lice“ polako ide u najzanimljiviju fazu. Točnije, posljednju trećinu mečeva. Kesić i Dragan Šiško napravili su pravu stvar za balote, jednako kao što je, ponos Sitna Gornjeg, Špiro Gruica sinoć učinio pravo čudo za svog Antu Mihanovića Striju i ekipu Mosor. Špiro je na zaostatku 12:11 u trećem setu, nakon pet sati igre, pogodio bulina za pet punata, uz ovacije publike. Vatrena kombinacija Ante Ilić i Ante Ljubičić dobila je prvi set, ali su Gruica i Mihanović sve izdržali i preokrenuli stvari. Po riječima upućenih Gruicini navijači su nakon spektakularnog pogotka doslovno uletili u igralište od sreće, a svog mikrometarski preciznog junaka su slavili do dugo u noć.

Osim njih, brisač zvijezda iz Basta, Neven Jelić lagano je proveo svoju ekipu dalje protiv vrlo opasnog domaćina. Uz Jelića, ni Jozo Jurić i Hrvoje Balić nisu imali previše razumijevanja za protivnika iz Trogira, u 2:0 pobjedi.