Nadolazeći derbi na Hanu i rezultati 26.9. 2.dio: NEUMOLJIVI DRAGAN ŠIŠKO

Liga balota Solin otvorena za sve: PRIJAVE DO 3.10.2016
Odlični Darko Radinović Dim: VUKAN POSLJEDNJI POLUFINALIST MASTERSA
28 rujna, 2016

dragan-sisko

Dragan Šiško

U Glavicama je jučer bilo dramatično s obzirom da su Miroslav Žanko Suvi i Marinko Norac Kevo Pike protiv jako popularnih i odličnih igrača iz „dinastije“ Grančić, predvođenih Darkom Grančićem, u trećem setu imali neodlučen 15:15 rezultat. Ipak, imoćani su slavili 16:15.

Na Kacunaru su igralište slavodobitno napustili neumoljivi Dragan Šiško i „Maradona sa Karpata“, Nediljko Neno Juričić, 2:0 pobjedom, jednako kao što su mladi i potencijalni Ante Plazonja u paru sa asom iz Sedramića Markom Skejom, na svom igralištu okončali svoju utakmicu.

Derbi „titana“ na Hanu:

Na „Velodromu“ Hana su Mate Kesić i Ante Tonći Vukan pobijedili Gojka Melvana i Tomislava Plazonića 2:1 u setovima, a kaštelani su iznenađujuće dobili drugi set 15:16 i umalo napravili pravu senzaciju. Ipak, Kesić i Vukan spadaju u uzak krug favorita i iznenađenje nisu dopustili. Sada ih čeka derbi kola protiv Mate Paveškovića i Ivana Ike Palaverse. Ta utakmica je iz reda onih koju baš nitko od balotaških zaljubljenika neće propustiti.