Prošli i drugi teški derbi, a tek u 32: BAKAJI I VRGORČANIMA DERBI

Dan prekida zbog kiše: MUŽINIĆ USPJEŠAN, VLADUŠIĆ I MILAS NEODLUČENO
Podstranjci uspješni na Mastersu u Brnazama: ČURA I SABLJIĆ DO POBJEDE
13 rujna, 2016

Ante Vuković Dugi Duje Pešić Bakaja Tonći Dragičević

Tonći Dragičević, Duje Pešić Bakaja i Ante Vuković Dugi

Ante Vuković Dugi i Tonći Dragičević, odlični igrači iz Vrgorca i njihov domaćin Duje Pešić Bakaja brzo i jasno su vidjeli kolika je konkurencija i koliko dobrih igrača ima u srednjoj Dalmaciji, te okolici Splita. Na turniru u Omišu su prošli dva kola, imaju već preko 10 sati igre. Kao što su još u turniru, jednako tako su mogli biti van njega, a u turniru je još uvijek ostalo 32 ekipe. Među preostalima loših gotovo da više nema.

Sinoć su odličnu sinjsku kombinaciju, Moru i Vuka, pobijedili u tri seta. Toliko je bilo neizvjesno da je u trećem setu bilo i 12:11, nakon čega „domaćin“ stiže do pobjede. Meč je obilježilo lošije pucačko otvaranje Vukovića, što je za njega jako ne karakteristično. Ubojiti šuter jako rijetko ima loš dan. To je dovelo do toga da u arenu po prvi put mora Tonći Dragičević, koji se odlično snašao. Ništa od toga nikoga nije začudilo, jer je to podloga koja njegovom načinu izbačaja odgovara, a on pravi sportaš koji je sto posto u svakom meču. Duje i Tonći su dobili jedan set, dok se u trećem vratio i Dugi, te sa nekoliko fenomenalnih poteza riješio utakmicu, Pogotovo u posljednjoj ruci, kada je iz udarca s(p)retno napravio jednom balotom dupli posao po uzoru na Antu Tonća Vukana, a potom valjački, zadnjom balotom, dodao posljednji punat. Osim tehničkog dijela, momci su ponovno pokazali da su taktički i strategijski potpuno ravnopravni najboljima.