Stobreč se zapliće: BARI I „KA“ DALJE U TRI SETA

Domaći „dream team“: I NA 15:0 BEZ „MILOSTI“
DAN U ZNAKU TIHE METERA, ŽELE JURIČIĆA I BRZOG OPORAVKA VRGORČANA
31 svibnja, 2016

Bari i Ka nasl.

Andro Žižić “Ka” i Tihomir “Bari” Barać

Da se na turniru u Stobreču više nitko ne šali pokazala je današnja utakmica između Tihomira Tihe Baraća i Andrije Žižića zvanog „Ka“, i to ni manje ni više nego protiv Ante Ilića i Ante Peraice. Kaštelani, Ilić i Peraica bili su potpuno opasan par po turnir u Stobreču, a Peraica je svojim rezultatima od prošle godine pokazao da se radi o igraču budućnosti balotanja u Dalmaciji. Ipak, Žižić i Barać imali su potpuno drugačije namjere kada je u pitanju titula za svoje poznate protivnike. Oni su to, upravo i nedvosmisleno, prevenirali. Stobreč je „Žižićeva livada“ na kojoj ga se vrlo često ga se može vidjeti kako trenira. Rezultat rada je jako vidljiv, a on se polako ali sigurno penje ka vrhu ljestvice prvara na stobrečkom igralištu. Ilić i Peraica pobijedili su prvi set sa 16:8, da bi par Barać, Žižić potpuno preokrenuo stvari u svoju korist sa 16:6 i 16:12 u drugom i trećem setu.

U nastavku turnira ovi momci nikako nisu za otpis, s obzirom da su obojica velike turnire u prošlosti već osvajali, a sam Barać čak i ovaj prestižni turnir u svojoj kolekciji trofeja već posjeduje.