Igrač u strašnoj formi i Kristina: PETAR CRLJEN U VELIKOJ SERIJI POBJEDA

Upoznajmo Luku Bobana: IGRAČ KOJI JE IZVEO NEMOGUĆE, ILI MOGUĆE?!
Pale protutnjao Kacunarom i prvi dio dojava: „NOĆNOJ MORI“, VUKU I MARINKU DERBI
8 rujna, 2016

Petar Crljen

Petar, Branko i Kristina

Dok je John iz Švedske „žario i palio“ Omišom i dok je „Suvi“ ispadao sa turnira u Potravlju, za koji smo dobili dojavu od Miroslava Žanka osobno, na Konjskom se igrala jedna jako zanimljiva utakmica. Tamo su Petar Crljen i Branko Pandžić okrenili zaoatatak iz prvog seta od 2:12 u 16:12 pobjedu protiv Branka Buzova i Nikole Kapetanovića. Momci nisu imali snage za još jednu veliku pobjedu, a Nikoline misli polako sele na boćanje u kojem je vodeći trkač regije kako dugi niz godina, tako i ovoga trenutka. Drugi set je završio identičnim rezultatom, a Petar Crljen je potvrdio odličnu formu. Ona datira još iz „Sinja“, kada je prva tri sata dominirao Ožujsko kupom, uz Jerića, Jurjevića i Pirića, te se nastavila titulom iz Dugopolja.

Zanimljivost vezana uz utakmicu je ta da je izvjesna Kristina bodrila pobjedničku ekipu, a kao takva pokazala zagonetnoj Sendi i fatalnoj Fabjani (koju javnost tek treba upoznati) da pravih ljubiteljica balota na Konjskom ne nedostaje.